Wizyta uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich

8 marca 2017r. nasz zakład odwiedzili uczniowie klas V i VI z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Lipinek Łużyckich. Grupa uczniów wraz z opiekunami sprawdziła co dzieje się ze śmieciami po przekroczeniu bramy ZZO Marszów. Uczniowie zobaczyli jak i gdzie waży się przywożone śmieci, ile odpadów trafia do hali załadunku, na jakie frakcje sortuje się odpady oraz jak powstaje kompost. Po wycieczce uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych organizowanych w ramach kampanii „Jak prawidłowo segregować bioodpady?”