Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Jak mogę ograniczyć plastik?”

Na konkurs wpłynęło 221 prac, w tym 53 prace przedszkolaków, 64 prace uczniów klas I-IV i 75 prac uczniów klas V-VIII + III gim. oraz 21 prac uczniów ze szkół specjalnych.

Oceniając prace jury konkursowe brało pod uwagę:

  • zgodność z tematem konkursu,
  • zgodność z wymogami technicznymi konkursu,
  • pomysłowość oraz dobór materiałów,
  • estetykę wykonania,
  • siłę przekazu,
  • samodzielność.

Jury konkursowe przyznało następujące nagrody w czterech kategoriach:

Kategoria: PRZEDSZKOLE

I miejsce    Markulak Grzegorz, lat 5, 6 Gromada Zuchowa Lolki przy Katolickiej Szkole Podstawowej w Żarach

II miejsce Hanna Jabłko, lat 5, Samorządowe Przedszkole w Tuplicach

III miejsce Paciuszkiewicz Kamila, lat 5, Zespół Szkół Publicznych – Przedszkole Miejskie w Łęknicy

Wyróżnienia:

  1. Kulas Bartłomiej – lat 7, Przedszkole nr 1 w Lubsku
  2. Kusy Kacper – lat 5, Niepubliczne Przedszkole eNCe- peNCe w Żarach
  3. Miller Nina – lat 5, Miejskie Przedszkole nr 7 w Żarach
  4. Mruk Gabriela – lat 5, oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Żaganiu
  5. Rabczewska Laura – lat 7, oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej Filialnej w Golinie
  6. Szejdewik Julia – lat 5, Przedszkole Niepubliczne “Chatka Puchatka” w Żarach
  7. Wojsław Anna – lat 5, Przedszkole Niepubliczne “Chatka Puchatka” w Żarach
  8. Wrzesińska Aleksandra – lat 5, Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzebielu
  9. Zagórski Błażej – lat 7, oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wicinie
  10. Zimna Natalia – lat 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu – Przedszkole Samorządowe w Jasieniu

 

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA kl. I – IV

I miejsce  Żelazko Filip – kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku

II miejsce  Franciszek Kwiatkowski – kl.II, Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy

III miejsce  Katarzyna Stefanowicz –  kl.III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku

Wyróżnienia:

  1. Barańska Amelia – kl.II, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
  2. Dzierko Daria – kl.IV, Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  3. Giza Maja – kl.II, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
  4. Janowska Maja – kl.II, Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  5. Jędryś Jakub – kl.II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku
  6. Kłos Antoni – kl.II, Szkoła Podstawowa w Trzebielu
  7. Maj Michał – kl.III, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu
  8. Murowicka Emilia – kl.IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
  9. Wagner Maja – kl.II, Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach – 6 Gromada Zuchowa Lolki
  10. Wójcik Aleksandra – kl.IV, Szkoła Podstawowa w Przewozie

 

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA  kl. V-VIII + III gim.

I miejsce   Dominik Mleczkowski – kl.VI, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu

II miejsce  Cieślak Oliwia – kl.V, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Żaganiu

III miejsce   Kuśmierz Julia – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Przewozie

Wyróżnienia:

  1. Fornal Iga – kl.VI, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu
  2. Jaśkiewicz Grzegorz – kl.III gim., Szkoła Podstawowa w Przewozie
  3. Jaśkiewicz Magdalena – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Przewozie
  4. Kalicka Nikola – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Przewozie
  5. Karska Julia – kl.V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
  6. Kasprów Otylia – kl. VI, Szkoła Podstawowa w Nowych Czaplach
  7. Kuśmierz Natalia – kl.III gim., Szkoła Podstawowa w Przewozie
  8. Stankiewicz Szymon – kl.V, Szkoła Podstawowa w Trzebielu
  9. Śmietanka Katarzyna – kl.VII, Szkoła Podstawowa w Nowych Czaplach
  10. Zienkiewicz Aleksander – kl.V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku

 

Kategoria: SZKOŁY SPECJALNE

I miejsce Różecka Aleksandra – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach

II miejsce Bożek Klaudia –  Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach

III miejsce Pacialik Justyna – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubsku

Wyróżnienia:

  1. Dworska Justyna – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubsku
  2. Homa Kazimierz – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie
  3. Jurusik Maciej – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
  4. Kichard Łukasz – Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubsku
  5. Lichacz Adam – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
  6. Lilejko Zuzanna – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie
  7. Mieścior–Drobina Klaudia – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie
  8. Nawrocki Jacek – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
  9. Szymendera Wiktoria – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie
  10. Zaczek Nikola – Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich finalistów konkursu na uroczyste rozdanie nagród podczas Dni Otwartych Zakładu Zagospodarowania Odpadów w  Marszowie w sobotę 18 maja 2019 r. o godz. 11.00