Dzień Otwarty Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie i II bieg ekologiczny „Piątka z Ekoszkołą” 18 maja 2019 r.

Biegi ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zwiedzanie nowoczesnego zakładu przetwarzania odpadów, konkursy z nagrodami, kolorowe atrakcje dla dzieci – to wszystko już 18 maja 2019 r. podczas festynu ekologicznego w ZZO Marszów.

Na kilka godzin nowoczesny zakład przetwarzania odpadów komunalnych zostanie udostępniony do zwiedzania mieszkańcom regionu. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: warsztaty recyklingowe, konkursy ekologiczne, zamki dmuchane, malowanie twarzy, bańki mydlane, wata cukrowa, poczęstunek. Na festynie będzie rozdawany bezpłatny kompost „KOMPO-ZZO Marszów” wyprodukowany w ZZO Marszów z odpadów zielonych.