Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Szkło segregujesz – surowce odzyskujesz”

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Serdecznie dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za pomoc i wsparcie.

Na konkurs wpłynęły 574 prace, w tym 96 prac przedszkolaków, 153 prace uczniów klas I-III, 267 prac uczniów klas IV-VIII, 33 prace uczniów ze szkół specjalnych oraz 20 prac uczniów ze szkół średnich.

Zobacz więcej »

„Szkło segregujesz – surowce odzyskujesz” ekologiczny konkurs plastyczny dla szkół i przedszkoli

Zapraszamy przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i szkół specjalnych do udziału w konkursie ekologicznym pn. „Szkło segregujesz – surowce odzyskujesz” organizowanym przez Łużyckie Centrum Recyklingu w Marszowie. Uczniowie mają za zadanie stworzyć indywidualną pracę plastyczną (plakat) przedstawiającą prawidłową segregację i recykling szkła.

Na prace czekamy do 4 czerwca 2024 r. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody. Uroczyste wręczenie nagród 17 czerwca 2024 r. w siedzibie ŁCR w Marszowie.

Zobacz więcej »

Posumowanie konkursu „Ekologiczne zakupy – korzyści dla nas i dla środowiska”

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy każdemu uczestnikowi talentu i wiedzy jak robić ekologiczne zakupy z korzyścią dla nas i dla środowiska. Serdecznie dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za pomoc i wsparcie.

Na konkurs wpłynęły 372 prace, w tym 95 prac przedszkolaków, 165 prac uczniów klas I-IV, 82 prace uczniów klas V-VIII oraz 30 prac uczniów ze szkół specjalnych.

Zobacz więcej »

„Ekologiczne zakupy – korzyści dla nas i dla środowiska” – konkurs plastyczny dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i szkół specjalnych

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów ze szkół podstawowych i szkół specjalnych do udziału w konkursie plastycznym pn. „Ekologiczne zakupy – korzyści dla nas i dla środowiska” organizowanym przez Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu przedstawiającego sposoby ograniczania powstawania odpadów podczas codziennych zakupów. Na prace czekamy do 22 maja 2023 r. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone 3 czerwca 2023 r. podczas Dnia Otwartego ZZO Marszów.

Zobacz więcej »