Wyniki konkursu plastycznego “ZZO Marszów oczami dziecka”

Konkurs plastyczny „ZZO Marszów oczami dziecka” trwał od 2 marca 2020r. do 31 maja 2020 r. Głównym celem Konkursu było zapoznanie dzieci z funkcjonowaniem, aktywnością i działaniami Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie (ZZO Marszów). Konkurs był przeznaczony dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych i szkół specjalnych.

Na konkurs wpłynęło 41 prac przedszkolaków, 33 prace dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych oraz 3 prace uczniów ze szkół specjalnych.

Oceniając prace jury kierowało się następującymi kryteriami:

  • zgodność z tematem konkursu,
  • zgodność z wymogami technicznymi konkursu,
  • siła przekazu,
  • samodzielność wykonania,
  • pomysłowość, kreatywność,
  • dobór materiałów,
  • estetyka wykonania.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

– w kategorii PRZEDSZKOLE:

1 miejsce – Ciok Stanisław, 6,5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach

2 miejsce – Bartkowiak Amelia, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej w Żarach

3 miejsce –  Hanasiuk Julia, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole “Jacek i Agatka” w Żaganiu

Wyróżnienia:

Czerwiński Igor, 5 lat – Niepubliczne Przedszkole “Jacek i Agatka” w Żaganiu

Dubert Jan, 5 lat – Przedszkole Miejskie nr 1 w Gubinie

Frątczak Joanna, 7 lat – Niepubliczne Przedszkole „eNCepeNCe” w Żarach

Kasprzak Mateusz, 4 lata – Przedszkole Miejskie nr 1 w Gubinie

Kosińska Laura, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Żarach

Kulas Zuzanna, 4 lata – Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lubsku

Maciejak Franciszek, 7 lat – Przedszkole Niepubliczne “Chatka Puchatka” w Żaganiu

Mruk  Michał, 3,5 lat – Przedszkole “Wesołe Boberki” w Żaganiu

Targosz Bianka, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Żarach

Wuttke Kacper, 6 lat – Niepubliczne Przedszkole „eNCepeNCe” w Żarach

– w kategorii SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 1-3:

1 miejsce – Barańska Amelia, kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

2 miejsce – Lenartowicz Nadia, kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

3 miejsce – Bembnowicz Dorota, kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu

Wyróżnienia:

Bergmann Jacqueline, kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

Bergmann Vanessa, kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

Grabowy Jakub, kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku

Matusiak – Charchalis Ignacy, kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach

Mazurkiewicz  Jan, kl.1 – Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach

Stęplowski Dominik, kl. 2 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

 

-w kategorii SZKOŁA SPECJALNA:

Wyróżnienie – Kogut Dawid, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żaganiu

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!  O sposobie odbioru nagrody poinformujemy rodziców/opiekunów dzieci nagrodzonych telefonicznie bądź mailowo.

Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowaliśmy dyplomy za udział oraz drobne upominki, które prześlemy do szkół i przedszkoli.