Witamy na stronie ekoszkola.marszow.pl

Strona ekoszkola.marszow.pl to serwis edukacyjny dedykowany mieszkańcom powiatów żarskiego i żagańskiego oraz mieszkańcom miasta Gubin. Strona współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko. Na jej łamach będziemy publikować najświeższe informacje dotyczące działań w ramach Programu  Edukacji Ekologicznej „Ekoszkoła”. Użytkownicy serwisu będą informowani na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach, spotkaniach, konkursach. Baza wiedzy i materiały edukacyjne pozwolą także na samodzielne zgłębianie informacji, w szczególności w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami. Podpowiemy m.in. jak wdrażać na co dzień najważniejsze zasady ekologicznej konsumpcji, jak segregować odpady, postępować z elektroodpadami. Nie zapomnimy również o ciekawostkach, ponieważ ekologia to bardzo przyjemny i często zaskakujący temat.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania serwisu!