Recyklingowe warsztaty ozdób wielkanocnych

W dniach 12 – 28 marca 2018 r. ZZO Marszów organizuje recyklingowe warsztaty ozdób wielkanocnych. Warsztaty przeznaczone są dla grup szkolnych i przedszkolnych (max. 25 osób), które w dniach 12-28 marca 2018 r. zgłoszą chęć przyjazdu do zakładu. Warsztaty połączone są ze zwiedzaniem zakładu i trwają ok. 2 godzin.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonują ozdoby wielkanocne z wykorzystaniem surowców wtórnych, m.in. wielkanocne zajączki z rolek po papierze, ozdobne kurki z wytłaczanek po jajkach, mini ogródek wiosenny z wykorzystaniem szklanych lub plastikowych pojemników.

Organizator zapewnia materiały potrzebne do tworzenia prac. Każdy uczestnik może zabrać swoją pracę do domu.

Warsztaty i zwiedzanie zakładu są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt telefoniczny 571-339-610